Jak si vytvořit ideální stránku eshopu

Pokud si zakládáte svůj vlastní business a chcete si vytvořit stránku ke svému obchodu, nebo vytvořit rovnou internetový obchod, měli byste se řídit některými základními triky, které pro vaše hosty budou jasné, stručné a přehledné. Musíte se také zamyslet nad názvem a adresou stránky a co vše do ní vložíte.

 dvanáct vozíků

Název

Pokud jste již vymysleli název obchodu, pojmenujte tak i svou stránku. Název by měl být jednoduchý a ne příliš dlouhý. Zaregistrujte si doménu, která se bude jmenovat stejně jako váš obchod a zde začněte.

 

Rubriky a přehlednost

Stránka by neměla obsahovat příliš textu a složitě dohledatelné informace. Co vždy na internetu hledáte? Adresu, kontakt, případně fotografie a sortiment. Vše poskládejte do rubrik a na hlavní stránku můžete přidat něco z těchto rubrik, nebo například něco stručného o obchodu. Pokud jde přímo o eshop, můžete již na hlavní stránku přidat nabídku sortimentu.

 

Adresa a kontakt

Pokud někdo hledá na internetu stejnou službu, kterou nabízíte vy, dojde na vaši stránku, bude jistě chtít znát, kde k dané službě přijde. Důležité je proto umístit na svou stránku adresu, případně můžete přiložit mapu, aby si návštěvník mohl snadno dohledat trasu. Stejně důležitý je i kontakt. Přiložte svůj email a telefonní číslo, na které se vždy může jedinec obrátit. Dobré je i zmínit případnou otevírací dobu.

 oznámení reklamy

Fotografie

Nejen, že fotografie vylepší celkový vzhled vaší stránky, ale také mohou fotografie vašeho kamenného obchodu pomoci případnému zájemci najít váš obchod či něco jiného. U eshopu je samozřejmostí dodávat fotografie sortimentu, aby byly vidět z co nejvíce úhlů a celé.

 

Hledáček

Pokud umístíte možnost hledání na svůj web, jedinec si snadno najde cokoliv, po čem touží a může zjistit, zda-li službu nabízíte v jedné minutě. Málokoho totiž baví dohledávat si vše půl hodiny.

 

Nakonec nezapomeňte na krátké seznámení, vyzdvihnout, v čem vynikáte a co by mohlo ostatní zaujmout. Dbejte na gramatiku a výše zmíněné body. Váš web poté bude snadno dohledatelný a atraktivní.