Vysoká škola = místo pro život

Když nastane podzimní počasí
V tomto období nejeden dospělý zatouží po tom, aby mohl opětovně zajít do kampusu své alma mater na přednášku nebo cvičení se svými spolužáky.
Voňavou kávu v ruce, v tašce jen zápisník a tužku. Možná ještě drobnou svačinu, pokud má přednáška trvat víc než dvě hodiny. Těšení se na to, co Vám zkušenější vědečtí pracovníci nebo odborníci s letitou praxí budou moci v rámci svého přednesu předat. Ještě větší těšení se na to, jak po skončení této události zajdete s přáteli na oběd do menzy, nad nímž budete moci probrat své vlastní názory na probíranou tématiku a diskutovat jednotlivá pro a proti.
univerzita v Carletonu
V odpoledních hodinách strávit pár hodin na brigádě v blízkém obchodě proto, abyste si mohli dovolit večerní radovánky ve víru velkoměsta. K ránu se dobloumat na kolej, kde únavou padnete do postele beze sprchy a v oblečení, díky němuž budete muset příští den zajít do prádelny nejen s osobními věcmi, ale také ložním prádlem.
Podzimní idylka jako dělaná.

Dokonce i ve zkouškovém období
Po třech měsících poměrně snadného života mladých dospělých nastane chvíle, kdy se takzvaně láme chleba. V této době buď zúročíte to, co jste pilně nastudovali, či naopak doplatíte na svou nesvědomitost a malou pilnost.
Zkouškové období zajisté představuje pro vysokoškoláky zátěž, která se někdy vyrovná vysokému pracovnímu stresu v zaměstnání (a často jej dokáže i překonat), ovšem přesto mají zkouškové týdny
a měsíce zážitkem, na něž dospělí s láskou a trochou sentimentu rádi ještě léta vzpomínají
a v pozdějším věku dokonce i vykládají vlastním dětem.
maturitní čepec
Vysokoškolské vzdělání je nejen skvělou investicí do budoucna, ale nabízí mladým lidem taktéž prostor, čas a možnosti k tomu, aby se byli schopni postupně adaptovat na nároky dospělého života. Stále s určitými brzdami a záchytnými body, které mohou studenti využívat, ovšem přesto s velmi silným tlakem k tomu, aby si hledali své místo ve společnosti.

V době, kdy jsou mladí lidé plní elánu, energie, nápadů a snah něco dokázat sobě i svému okolí, je vysokoškolské vzdělávání tím pravým nástrojem k jejich seberealizaci a obohacení společnosti. Nejen na profesory, ale také na přátele a zážitky spojené s „vejškou“ tak s láskou vzpomínáme vždy, když se nám zasteskne po krásách mládí. Dopřejte možnost tyto krásny zažívat také svým dětem!