Úložné prostory

Nedostatek úložného prostoru řeší většina lidí. Minimálně těch, kteří obývají malé byty a garsonky. Co dělat, když máme spoustu věcí, které bychom potřebovali uskladnit a není pro ně místo?

Někdy improvizujeme a věci doslova nacpeme, kam se dá. Je to, ale chvilkové řešení. Minimálně do té doby, než se na nás takto umístěné věci odněkud vyvalí. Úložné prostory byste se měli snažit využít na maximum. Nejdříve jich musíte dosáhnout.
boutique pro muže

Nejjednodušší by bylo, zbavit se většiny nahromaděných věcí. Tuto radu, by asi málo kdo ocenil. Je, ale pravda, že občas při přemísťování věcí, bychom se s těmi nepoužívanými, rozloučit měli. Traduje se, že věci, které nepoužíváme alespoň rok, měli bychom se jich zbavit.

Nemáte kam uložit lůžkoviny? Tento problém by vám mohl vyřešit vysunovací šuplík, umístěný pod postelí. Pojízdný šuplík vám nabídne dostatečně velký prostor na uložení věcí.

Máte vysoké stropy, pak máte vyhráno. Nechte si vyrobit vestavěná patra. Stanou se neocenitelným úložným prostorem a nebudou vám nikde překážet. Kde máte volné místo, zavěste police. Nechte si udělat skříně na míru. Využijte dokonale prostor.

Při koupi skříní vybírejte takové, které budou dosahovat až do stropu. Na uložení oblečení použijte vakuové pytle. Oblečení se díky vysátému vzduchu podstatně zmenší.

Na hračky pro vaše ratolesti používejte různé boxy, které umístíte pod postel nebo na skříně.
prázdná šatna

Klasické dveře vyměňte za zašupovací. Ty vám nějak prostor také ušetří.

Byt si raději zařiďte v minimalistickém stylu. Můžete si pak nechat zabudovat skříň po celé délce místnosti. Všechny tyto rozměrné skříně jsou opatřeny zašupovacími dveřmi. Nebudou v interiéru působit nijak rušivě.

Na záchodě nebo v koupelně můžete využít různé police na prášky na praní a jiné potřeby k úklidu domácnosti. Zavěste na dveře kapsáře. Do kapsářů umístíte také pár drobností.