Kde využít IBC kontejnery?


IBC kontejnery jsou na trhu už mnoho let a za tu dobu se těší velké oblibě. Ačkoliv se to nezdá, tak IBC kontejnery mají velké využití v oboru zemědělství a také jsou velkou výhodou pro zahrádkáře. Pokud jste doposud o IBC kontejnerech neslyšeli, tak zbystřete, mohl by se vám zaručeně hodit.

ibc kontejner

IBC kontejnery v zemědělství

Tyto kontejnery se využívají v zemědělství převážně na sklizně, ale i na zalévání. Ideální jsou třeba na sklizeň hroznů. Jednoduše je dáte na vlečku nebo vozík a plníte je hrozny až po povrch. Samozřejmostí je, že kontejnery mají různé rozměry a objem. Dále mají víko, díky kterému se k hroznům nebo jinému sbíranému ovoci nedostane hmyz nebo jiný škůdce. Využívat ibc kontejner https://www.schoellerallibert.com/cz/produkty/středně-velké-kontejnery můžete opakovaně a vydrží mnoho let. Je tak ideální volbou, pro menší vinařství nebo jiné zemědělství, kde se sklízí párkrát do roka.

ibc kontejner

IBC kontejnery pro zahrádkáře

Kontejnery se dají využít nejrůznějšími způsoby a jedním z nich je určitě využití pro zahrádkáře. IBC kontejner se totiž dá sehnat i s kohoutkem. Díky tomu jsou velkou výhodou pro zahrádkáře. Mnoho z nich je totiž využívá na dešťovou vodu a posléze na zalévání. Jednoduše stačí udělat svod vody do IBC kontejneru a nachystat tak dešťovou vodu, kterou můžete využít v případě sucha. Jedná se o velice efektivní věc na zahrádkách a věřte, že jí má skoro každý druhý. Jelikož jsou sucha každým rokem horší, tak se hodí každá kapka vody, kterou nachytáte. Jednoduše pak otevřete kohout, necháte si napustit konev a můžete zalévat. IBC kontejnery navíc vydrží dlouhé roky a vy budete tak moci zalévat o sto šest.

Věřte, že IBC kontejner pro vás bude na zahrádce spásou a že budete rádi, že jste ho koupili. Zaručeně vás už nebude trápit hrozné sucho a budete mít vodu vždy při ruce.