Existuje video downloader online mp4 formátu?

Mnoho z nás má na internetu svá oblíbená videa. A je pochopitelné, že si je chceme i stáhnout do počítače. Přeci jen, nemusíme se pak bát, že jej autor či daný web smaže. Navíc si jej budeme pak moci pustit kdykoliv, i ve chvíli, kdy zrovna nemáme připojení na internet. O tom, že jej můžeme i upravovat, není třeba hovořit.

Ovšem k tomu, abychom to vše mohli udělat, je nutné jej mít ve správném formátu. Formátů videí totiž existuje mnoho. A zdaleka ne všechny přehrávače či programy na úpravu videa si dokážou se všemi poradit.

youtube3

Naštěstí stahovací programy, ať už ty klasické či ty online, nabízí možnost výběru z několika různých formátů. My si pak můžeme z nabídky zvolit ten, který je pro nás nejvhodnější. Jedním z nejpopulárnějších je pak v současné době mp4, především díky tomu, že soubory mohou mít malou velikost i při velké kvalitě videa.

Zdaleka ne všechny stahovače jej však nabízí. Proto je pochopitelné, že pokud hledáme downloader online mp4 formátu, není to zrovna snadný úkol. Nejde totiž jen o to, aby video bylo uloženo jako soubor typu mp4, ale aby daný program skutečně fungoval tak, jak má.

Naštěstí na současném internetu takovéto programy skutečně existují, a to jak ty klasické, které je potřeba si stáhnout, tak i jejich online verze. U těch může být hledání složitější, neboť obvykle nenabízí takové možnosti jako ony klasické programy. Při troše štěstí se nám však podaří nějaký najít.

youtube2

A pokud skutečně nenajdeme takový, který by nám vyhovoval, můžeme využít služeb některého z převáděcích programů. Ty dokážou změnit formát daného souboru, což je přesně to, co se nám může hodit. Například stáhneme dané video jako.avi, což je zdaleka nejběžnější typ, a díky těmto programům jej převedeme na typ.mp4.

Záleží pak na nás, jakou cestu zvolíme. Jen je dobré si vše předem promyslet. Pak totiž nebudeme podnikat mnoho zbytečných kroků.