Co nesmí chybět moderní švadleně?

Doby kdy se všichni sápali po levném oblečení z obchoďáků, už jsou minulostí. Poslední roky se vrací touha po kvalitě a tu nabízí především soukromé švadleny, které vyrábí každý kousek oblečení s láskou a z kvalitních materiálů. Mnoho lidí si za kvalitu a originalitu rádo připlatí a tak se švadlenám otevírají nové možnosti. A s těmi možnostmi přichází i nové vymoženosti, které takovou práci usnadní. A právě jednou z nich je nastavitelná krejčovská panna.

Že jste o ní ještě neslyšeli?

krejčovská panna

Na rozdíl od klasických krejčovských panen, které se prodávají v určitých velikostech, je tato královnou svého druhu. Lze na ní totiž nastavit hned několik různých velikostí a to přesně na typ postavy, na který šaty šijete. Nastavit lze i výšku, čímž se předejde pozdějšímu dolaďování a zkracování. Můžete tedy ušít šaty přímo na míru, nebo nabízet možnost šít šaty v několika velikostech. Bez nutnosti zkoušení na postavě se dozvíte, jak šaty sedí a kde je potřeba ještě trošku zapošít, nebo naopak ubrat.

K čemu ale ještě taková nastavitelná krejčovská panna Prima-obchod.cz poslouží?

Lze ji použít i jako skvělou prezentační pomůcku. Jednotlivé kousky oděvů na ní nafotíte a sdílíte na internetu, ať už na svých webových stránkách, nebo jako reklamu.

A jaké další výhody tato pomůcka má?

Kvalitní plast, molitanová výztuž a kvalitní elastické textilie působí přece jen o něco lépe, než chladný kov. Kromě výše zmíněného, je třeba ještě ocenit její měkkou a odolnou konstrukci, díky níž je možné přímo do panny zapichovat špendlíky. Nebojte, nebude křičet – není přeci živá.

Vyrábí se v mnoha designových provedeních, tudíž si můžete vybrat právě takovou, jaká lahodí vašemu oku, nebo očím vašich zákazníků.

šicí stroj

A kolik taková neživá pomocnice stojí? Její ceny se pohybují od 3800Kč, což je mnohem méně, než kolik postupem času utratíte za služby modelek. Mimo to vám ušetří spoustu času a nikam neodejde.

A kde ji seženete? Jelikož zatím není tolik rozšířená, budete se nejspíš muset spolehnout na služby internetového obchodu. Jedním z takových, který nabízí kvalitní figuríny vyrobené dle nejvyšších evropských standardů je například Prima obchod, kde je najdete hned v několika provedeních a za skvělou cenu.

Tak co? Už si jednu objednáváte?