Zdravý styl života

Je opravdu logické, že každý člověk má vlastně svůj životní styl. A víte vůbec, co je to životní styl? Pokud tohle nevíte, tak když si zadáte do internetového vyhledávače, co to znamená životní styl, tak tam vjede opravdu mnoho odkazů, že byste to tam taky mohli ztratit. A já beru životní styl takový, podle toho, jak člověk žije. Samozřejmě, že některý člověk vůbec nemusí dodržovat opravdu ten a zdravější životní styl, který existuje. A to hlavně z toho důvodu, že se ten člověk vydá špatnou cestou. A víte vůbec, co to znamená vydat se špatnou cestou, když se týká životního stylu?

Chci být stále šťastná.

Třeba například to, když člověk začne brát drogy nebo se chytí špatné party, kde se pořád jenom kouří třeba například marihuana nebo cigarety anebo se ve velkém pije alkohol. A nedej bože, by někdo začala brát tvrdé drogy. To je potom životní styl o ničem. To se snad ani nedá nazývat životním stylem, protože já život beru takový, že to je jenom všechno o zdraví a zdravém životním stylu. Například já vyznávám takový životní styl, že se snažím jíst zdravě. Řekla jsem si, že si alespoň dva dny v týdnu dovolím sníst opravdu cokoliv, i kdyby to bylo úplně nezdravé.

Užívám si života.

Samozřejmě že tím nemyslím třeba například nějaké alkoholové silné dýchánky, ale řekla jsem se, že když třeba dva dny v týdnu si budu dopřávat třeba různé sladkosti anebo nezdravá jídla nebo limonády, tak to mému tělu neublíží. Když potom zbytek pět dní budu jíst opravdu zdravě a pečlivě, tak tělo se pročistí a budeme taky vděčné. Je tohle opravdu lepší čas a než se každý den spát něčím sladkým nebo ne zdravím ti to s ním, abych zatěžovala své tělo a orgány. Tělo si sice dokáže poradit opravdu s čímkoliv a rychle, ale věřte mi, že opravdu tělu a sama sobě opravdu hodně uděláte dobře, když budete jíst zdravě a budete také dbát o své zdraví, a to včetně kvalitního pohybu a také kvalitní stravy. Taky doporučuji užívat nějaké čistící čaje anebo detoxikační kůry, které vám vaše tělo opravdu poděkuje.