Plastové květináče jsou stylovými doplňky


Kdo má rád květiny, tak ví, že to chce určitou péči. Když se květinám nebo rostlinám nevěnujeme, stane se to, že nám nevydrží. Seschnou a uhnijí. Každá rostlinka potřebuje trošku jinou péči, některá více vody, jiná zase méně. Některým je dobře na sluníčku a další potřebuje polostín. Jste vášnivým milovníkem květin? Ať už ano či ne, každý chceme nějakou tu zeleň v bytě, domě nebo na své zahradě a v pergole. Pokud patříte mezi ty, kterým péče o květiny moc nejde nebo Vám to nic neříká, jistě rádi sáhnete po květinách umělých. A to přeci také není špatná volba! No a v obou případech potřebujete jednu společnou věc. Tou věcí je plastový květináč . Je velice prakticky, snadno se přenáší a jednoduše do něj zasadíte živou květinu či rostlinu a nebo dáte tu umělou. Vybírejte květináče v barvách, které se hodí do Vašeho interiéru či exteriéru. Chcete raději zářivé barvy nebo naopak neutrální?

Žena sází květinu

Nedávno jsem zahlédla květináč na nožičkách, byl naprosto famózní. Květináč měl ještě k tomu zajímavý vyrytý dekor po celé jeho ploše. A věřte, že květiny v květináčích dokáží udělat hodně parády. Mám pro Vás ještě malý tip. Pokud Vás nezajímají květiny v žádném směru, plastové květináče najdou i jiné uplatnění. Jaké?

Rostlina v květináči

Co třeba využít plastový květináč místo kelímku na pastelky a fixy pro děti třeba do venkovní pergoly? Nebo kdo chová africké šneky, tyto květináče může použít jako domeček pro tyto malé stvoření. Ty více dekorační už sami o sobě slouží jako dekorace dřevěné pergoly nebo chodby Vašeho domu. Moc pěkně vypadají i na venkovním schodišti, které vede do domu. Možností je opravdu spousta, stačí popřemýšlet, jaké využití plastový květináč najde právě u Vás. Shlédněte Lepaso.cz a vyberte si z jejich skvělé nabídky. Plastové květináče mají v tolika variantách, že budete zírat! Tak do toho.