Jak na potíže s erekcí

Možná vážně věříte, že vás se to netýká, ale potíže s erekcí trápí i velké procento mladých mužů. Někdy se jedná o takzvané jednorázové výpadky, jindy jsou tyto problémy trvalejšího rázu. Co za nimi stojí, a jak se jich zbavit?

Jaké jsou nejčastější důvody potíží s erekcí?

Mimo známé důvody, jako je vysoký věk, může za potíže s erekcí i spousta dalších faktorů. Spousta mužů již v mladém věku zaznamenala tyto potíže po požití většího množství alkoholu, kdy se však jednalo o jednorázovou záležitost. Při pravidelném pití alkoholických nápojů však mohou být potíže s erekcí i dlouhodobým problémem. Dále je pak na vině kouření cigaret, které může po delší době ucpávat cévy, a způsobovat potíže s prokrvením. I některé léky mohou v době jejich užívání způsobovat špatné prokrvení, a tyto potíže u mužů. Zde se však rovněž jedná o krátkodobý problém, který obvykle zmizí po vysazení oněch léků. Dále pak je problémem stres, či deprese. Za problémy s erekcí však mohou stát i různé nemoci, a tak je vždy lepší vyhledat lékaře, jsou-li vaše potíže dlouhodobější.

muž a žena

Existují léky, které tyto potíže řeší?

Ano. Většina z nich je na předpis, dále však lze objednat například viagra na dobírku. Zde se jedná o přírodnější alternativu viagry, tedy léky, které nejsou vázány lékařským předpisem, ale jejich účinnost je vysoká. Výhodou tohoto způsobu léčby je fakt, že se mnoho mužů stydí navštívit se svými potížemi lékaře, a nebo si dojít do lékárny pro tento typ léků. Objednávání takovýchto léků přes internet je pak příjemnější, jelikož kromě prodejce, kterého nepotkáte, nikdo neví, co vám v balíčku dorazilo.

různé tablety

Co kromě léků lze udělat, aby tyto potíže zmizely?

Rozhodně není od věci přehodnotit svoji životosprávu. Více pohybu, zdravá strava, omezení pro tělo škodlivých látek, a dostatečné množství odpočinku.