Bez zahradního bazénu bude vaše oslava nudná


Uspořádat oslavu narozenin, svatbu či promoci v zahradních prostorách je poměrně častý jev. Má to své nesporné výhody, kam patří zejména snížení nebezpečí poškození inventáře vašeho příbytku. Jen si představte, že se budou ve vašem bytě prohánět čtyři děti, tu a tam vrazí do nábytku, shodí vázu s květinami a rozbijí porcelán po babičce. Na zahradě se to nemůže stát, tam vašim hostům nabídnete občerstvení na plastovém nábytku a s jednorázovými talířky a příbory.

voda v bazénu

Součástí venkovní oslavy by ovšem mohl být i zahradní bazén do země. Máte-li v plánu jej nechat instalovat, nenechávejte si jej pouze pro sebe a nabídněte jej vašim hostům jako dokonalé zpestření. Mohli byste to provést třeba takto:

Bazény léčí pocuchané nervy – pobyt ve vodní lázni má léčivé účiny i na psychiku, to je známý fakt. Dejte vašim hostům předem na vědomá, aby si vzali s sebou pohodlné plavky, třeba v podobě krátkých kalhot, a aby namísto svátečního obleku s kravatou dorazili ve sportovních tříčtvrtečních kalhotách a tričku. Namísto bontonu a zbytečného sevření nabídněte volnost a maximální rozlet.

dívka v bazénu

Míče – samozřejmě, že si k bazénu může každý donést občerstvení, anebo může na hladině plavat s nafukovacím lehátkem, ale chcete-li ještě více přispět k veselé atmosféře, nachystejte včas dostatek míčů různé velikosti. Neměl by tam chybět tenisák, golfový míček, míček na stolní tenis, volejbalový a fotbalový míč a medicimbál. Zažijete tu s nimi spoustu legrace, můžete je házet do vody, aby někoho postříkala, můžete si s nimi házet na břehu, koulet je, hrát fotbal i plážový nebo spíše travnatý volejbal.

Stříkací pistole – tato pomůcka dodá vaší oslavě šmrnc. Lidé se tu více uvolní a uvědomí si, že život není jen strnulý sled mnoha povinností, ale i zábava s neformální legrací. A čím více se tu budete podobat vašim malým dětem, tím lépe.